"წუხან, რომ მსახიობი ცნობილი დედის ბედს იზიარებდა..." - რას წერს მედია ნინო ნინიძის ახალ "ლავსთორზე" "წუხან, რომ მსახიობი ცნობილი დედის ბედს იზიარებდა... თუმცა ახლა ქორწილი ახლოსაა" - რას წერს მედია ნინო ნინიძის ახალ "ლავსთორზე" ფსიქოლოგები თვლიან, რომ ბავშვები ხშირად იმეორებენ მშობლების ბედს. შესაძლოა, ასეც ხდება მსახიობ ნინო ნინიძესთან დაკავშირებით. მიუხედავად მიმზიდველობისა და ქარიზმისა, ცნობილი ლამაზმანი 33 წლის ასაკში საოცნებო პატარძლად რჩება. "მისთვის ოჯახის შექმნის ყველა მცდელობა წარუმატებელი აღმოჩნდა. ამაში თავად ნინოა დამნაშავე თუ მისი რჩეულები? – იქნებ არ ასვენებს ცნობილი დედის "წყევლა"? - წერს რუსული მედია პირველი სიყვარული და განქორწინება ქორწინების შემდეგ ნინოს ყოველთვის კრეატიული ადამიანების გარემოცვაში იზრდებოდა - რასაც ხელს უწყობდა არა მხოლოდ ცნობილი დედის, მსახიობ ია ნინიძის დიდება, არამედ მის მიერ არჩეული გზაც. ნინოს უნდოდა მშობლის გზას გაყოლა. თუმცა, მან მაინც თავად მიაღწია ყველაფერს და არ უსარგებლია დედის დიდებით. 2014 წელს ნინო დედასთან ერთად ვლადივოსტოკში წავიდა შემოქმედებით მოგზაურობაში. დაიგეგმა ზეიმი VGIK-ის იუბილეს აღსანიშნავად. ღონისძიებაზე მიწვეული იყო მსახიობი კირილ პლეტნევიც. მიუხედავად იმისა, რომ საღამოს უამრავი ადამიანი ესწრებოდა, ნინომ და კირილემ ერთმანეთს ყურადღება მიაქციეს. მათ შორის ორმხრივი გრძნობები გაჩნდა. ერთი წლის შემდეგ აღარ მალავდნენ, რომ შეყვარებულები იყვნენ. 2015 წელს ნინოს და კირილის ვაჟი ალექსანდრე შეეძინათ, რომელსაც მშობლებმა მშვიდი ბუნების გამო სიყვარულით მეტსახელად "პატარა ბუდა" დაარქვეს. წყვილი არ ცდილობდა ურთიერთობის გაოფიციალურებას. და მაინც, პლეტნევმა შესთავაზა მსახიობს, რომ მისი ცოლი გამხდარიყო. რაზეც ნინო ხუმრობით უპასუხა: ”ჩვენ უნდა ვკითხოთ ჩვენს შვილს, თანახმაა თუ არა ის”. გააგრძელეთ კითხვა